Friday, 11-7-2014
Division 3 Masters
6:30 PM Thew Brothers v Casino ( from 3rd May)
Saturday, 12-7-2014
Major League
2:45 PM Thew Norths v Easts
2:45 PM Baxter Workers v Brothers
5:30 PM Baxter Brothers v Workers (Rnd 22)
Division 1
12:30 PM Baxter Norths v Workers Cubs
12:30 PM Thew Workers Twins v Easts
Brothers Bye
Division 2
2:45 PM CAS 1 Casino v Norths
2:45 PM AP4 Workers v Easts
Division 3 Masters
12:30 PM AP3 Brothers v Easts
12:30 PM CAS 1 Casino v Ballina
12:30 PM AP4 Workers v Norths
Under 20
10:00 AM AP3 Norths v Brothers
10:00 AM Baxter Easts Cardinals v Easts Redsox
Under 16
8:00 AM AP3 Norths v Brothers
8:00 AM Baxter Easts v Workers
Under 14
10:15 AM AP2C Brothers v Easts
10:15 AM AP2B Workers Royals v Norths Workers Mariners Bye
Little League
8:30 AM AP2C Brothers v Easts Redsox
8:30 AM AP2B Workers v Norths Easts Cardinals Bye
Under 10
10:00 AM AP4 Brothers v Norths
10:00 AM AP4B Easts v Workers
Friday, 18-7-2014
Division 3 Masters
6:30 PM Baxter Norths v Easts (from 3rd May)
Saturday, 19-7-2014
Major League
2:45 PM Baxter Norths v Brothers
2:45 PM Thew Easts v Workers
Division 1
12:30 PM Thew Workers Twins v Workers Cubs
12:30 PM Baxter Easts v Brothers
North’s Bye
Division 2
2:45 PM AP3 Easts v Casino
2:45 PM AP4 Norths v Workers
Division 3 Masters
12:30 PM AP3 Brothers v Casino
12:30 PM BAL Ballina v Workers
12:30 PM AP4 Norths v Easts
Under 20
10:00 AM Baxter Brothers v Easts Cardinals
10:00 AM AP3 Norths v Easts Redsox
Under 16
8:00 AM Baxter Workers v Brothers
8:00 AM AP3 Norths v Easts
Under 14
10:15 AM AP2B Brothers v Workers Royals
10:15 AM AP2C Workers Mariners v Easts North’s Bye
Little League
8:30 AM AP2B Brothers v Workers
8:30 AM AP2C Easts Cardinals v Easts Redsox North’s Bye
Under 10
10:00 AM AP4B Norths v Easts
10:00 AM AP4 Workers v Brothers
Friday, 25-7-2014
Division 2
6:30 PM Baxter Norths v Easts (Rnd 21)
Saturday, 26-7-2014
Major League
2:45 PM Thew Norths v Workers
2:45 PM Baxter Easts v Brothers
5:30 PM Baxter Brothers v Easts
Division 1
12:30 PM Baxter Norths v Workers Twins
12:30 PM Thew Brothers v Workers Cubs
Easts Bye
Division 2
2:45 PM CAS 1 Casino v Workers
2:45 PM AP3 Norths v Easts
Division 3 Masters
12:30 PM AP3 Norths v Brothers
12:30 PM CAS 1 Casino v Workers
12:30 PM AP4 Easts v Ballina
Under 20
10:00 AM AP3 Brothers v Easts Redsox
10:00 AM Baxter Easts Cardinals v Norths
Under 16
8:00 AM AP3 Brothers v Easts
8:00 AM Baxter Norths v Workers
Under 14
10:15 AM AP2B Brothers v Workers Mariners
10:15 AM AP2C Norths v Easts Workers Royals Bye
Little League
8:30 AM AP2B Brothers v Easts Cardinals
8:30 AM AP2C Norths v Easts Redsox Workers Bye
Under 10
10:00 AM AP4B Workers v Norths
10:00 AM AP4 Brothers v Easts